خانه دربارهی ما

Fantac Culture Development Co., Ltd کنترل کیفیت

چت IM آنلاین در حال حاضر
مشخصات QC

کنترل کیفیت مهم ترین روش در طول تولید ما است. ما یک کنترل کیفیت حرفه ای داریم که کیفیت آن را بررسی و وعده می دهد. برای اطمینان از کیفیت رضایت مشتریان و توان رقابتی، تنها بهترین مواد اولیه موجود را می پذیریم. این اساسا به ما کمک می کند تا محصولاتمان را درخشانی در زمینه رنگ، بیان رنگ، دوام و ثبات نشان دهیم. از R & D به مرکز تست، ما با پیشرفته ترین دستگاه ها و کارکنان حرفه ای مجهز هستیم تا با آخرین تکنولوژی چاپ پیشرفت کنیم. هر روش در حین تولید به شدت در سطوح مختلف و استانداردهای کنترل می شود. ما به طور صحیح خدمات صحیح با صداقت و اخلاقی ارائه می دهیم. ما شما را به عنوان یک شریک بر مبنای کیفیت برتر ارزیابی می کنیم.

تست چاپ
ما پرینترهای اصلی نصب شده مانند اپسون، کانن، HP، Roland را معرفی کردیم تا آزمایش چاپ برای رسانه های جوهر افشان و جوهرهایمان را انجام دهیم. ما معمولا با رنگهای اصلی چاپ می کنیم تا بیان رنگ، محدوده رنگ، دوام، ثبات، مقاومت در برابر خراش و غیره را مشاهده کنیم.

مشخصات ICC شناسایی
مشخصات ICC روش خوبی برای ارزیابی دقت رنگ چاپ است. ما توصیه های Xrite را برای ایجاد و شناسایی نمایه ICC برای رسانه های ما اتخاذ می کنیم.

تضمین کیفیت
"تضمین کیفیت" مهمترین رقابت شرکت ما است. ما تمرکز بیشتری بر مدیریت کیفیت می کنیم. شرکت در ایجاد محصولات، جایگاه خوبی برای ایجاد صداقت است. ما به هر مشتری احترام می گذاریم تا هر اطمینانی را در اختیار شما قرار دهیم و همکاری های دو طرفه را ایجاد کنیم.

اطلاعات تماس
Fantac Culture Development Co., Ltd

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)